Foto Lajm
 • Nr. fl. nga Statusi
 • TB5651 Brussels ARRIVED 16:19
 • OTF7324 Stuttgart ARRIVED 17:40
 • ST8656 Dusseldorf LANDED 18:44
 • TK1019 Istanbul - Ataturk SCHEDULED 19:18
 • PC341 Istanbul - Sabiha Gokcen ESTIMATED
 • Nr. fl. Për Statusi
 • TB5652 Brussels TAKE OFF 17:26
 • OTF3554 Basel - Mulhouse LEFT 18:40
 • ST8657 Dusseldorf SCHEDULED 19:45
 • TK1020 Istanbul - Ataturk SCHEDULED 20:30
 • ST6479 London-Gatwick ESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400