15 PO, 17 JO, kjo është lista e deputetëve të VV-së që injoruan tubimin e Albin Kurtit

16:08 / E shtunë, 13 Janar 2018

Nga 32 deputetë sa i ka gjithsej Lëvizja Vetëvendosje, vetëm 15 prej tyre ishin të pranishëm në prezantimin e platformës për kryetar të LVV-së nga Albin Kurti.

Indeksonline ua jep më poshtë emrat e tyre:

Glauk Konjufca,
Fatmire Kollqaku,
Albulena Haxhiu,
Xhelal Sveql,
Fitore Pacolli,
Arbërie Nagafvi,
Sali Zyba,
Ali Lajçi,
Adem Mikullovci,
Liburn Aliu,
Besa Baftiu,
Valon Ramadani,
Arber Rexha,
Saranda Bogujevci
Smajl Kurteshi.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400