24 vjeçari shqiptar humb jetën në mënyrë tragjike në Itali

22:06 / E mërkure, 11 Korrik 2018

Po ngiste makinën kur papritur ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me një pemë.

Aksidenti tragjik që ndodhi disa ditë më parë është raportuar këtë të mërkurë nga mediat italiane.

Viktima ishte një shqiptar në moshë të re. Besar Mislyni, 24 vjeç u dërgua me urgjencë përmes një helikopteri, por edhe ndërhyrja e shpejtë e bluzave të bardha italiane nuk ka mundur t’i shpëtojë jetën të riut.

Ngjarja e rëndë ndodhi në zonën e Montefalcones në Itali.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400