37 aksidente trafiku brenda dy orëve

11:19 / E enjte, 22 Mars 2018

Vetëm brenda dy orëve kanë ndodhur 37 aksidente trafiku në rajonin e Prishtinës.

Kjo si pasojë e reshjeve të borës dhe rrëshqitjeve në rrugë.

Flora Ahmeti ka thënë për lajmi.net se 26 aksidente janë vetëm me dëme materiale ndërsa 8 me lëndime trupore.

“Prej orës 07:00 deri 9:30  në Drejtorinë Rajonale të policisë në  Prishtinë, janë raportuar 37 aksidente trafiku, prej tyre 26 me dëme materiale ndërsa  8 me lëndime trupore”, ka bërë të ditur Ahmeti.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400