40 vjeçari nga Tirana kalon në overdozë, gjendet pa jetë në banesë

18:41 / E martë, 13 Mars 2018

Një 40 vjeçar është gjetur pa shenja jete në banesën e tij nga të afërmit ditën e sotme.

Burime zyrtare bëjnë me dije se shtetasi A.S është gjetur i pa jetë në banesën e tij në zonën e Freskut e ndërsa sipas hetimeve paraprake dyshohet se vdekja e tij ka ardhur si pasojë e konsumimit të tepërt të lëndëve narkotike.

Njoftimi i policisë:

Më datë 12.03.2018, në rrugën “Muhamet Deliu”, në banesë, u gjet i vdekur shtetasi A.S, vjeç 40, banues në Tiranë, i dënuar. Nga veprimet e kryera rezultoi se, vdekja ka ardhur nga përdorimi i lëndëve narkotike pasi ka kaluar në overdozë. Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400