AAK pret sonte lirimin e Haradinajt

23:04 / E mërkure, 04 Janar 2017

 

Zyrtarë të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës presin që lideri i tyre Ramush Haradinaj të lirohet sonte në të kundërten ata kanë në plan edhe të protestojnë.

“Parashihen që të shkohet edhe me demonstratë para ambasadës dhe para qeverisë nëse deri nesër nuk i hiqet masa e ndalimit dhe nuk i mundësohet z.Haradinaj të lëviz lirshëm për në destinacion ku e ka pas në agjendë”, thotë një zyrtar i AAK-së në kushte anononimiteti.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400