Aksident afër QMI-së, vetura e KEDS-it del nga rruga

18:01 / E mërkure, 13 Qershor 2018

 

Një aksident ka ndodhur para pak çastesh në magjistralen Lipjan-Prishtinë mes dy veturave.

Në pamjet e siguruara nga Indeksonline, shihet se në këtë aksident i cili ka ndodhur afër QMI-së, një veturë e KEDS-it ka dalë nga rruga pasi u aksidentua me një veturë tjetër të tipit “Skoda”.

Përveç dëmeve materiale, nuk dihet nëse ka të lënduar rënd.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400