Aksident në Pestovë të Vushtrrisë (Foto)

09:03 / E mërkure, 20 Shtator 2017

 

Një aksident ka ndodhur sot në mëngjes në fshatin Pestovë të Vushtrrisë.

Aksidenti ka  ndodhur rreth orës 7:00 dhe raportohet se nuk të lënduar nga ky aksident.

Veturat që u aksidentuan kanë pësuar dëmtime ndërsa Policia ka dalë në vendin e ngjarjes.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400