Aksident i rëndë në Ferizaj

14:42 / E martë, 17 Prill 2018

Para disa minutave ka ndodhur një aksident i rëndë në fshatin Llojza të Ferizajt, njofton një lexues i Gazetës Express, nga vendi i ngjarjes. Sipas fotografisë vërehet se aksidenti ka ndodhur ndërmjet dy mjeteve të rënda, por nuk dihet se a ka të lënduar.

Policia e Kosovës ka apeluar të gjithë pjesëmarrësit e komunikacionit për kujdes më të shtuar për shkak të numrit të madh të aksidenteve që po ndodhin nëpër rajone të ndryshme.

Po ashtu çdo ditë shqiptohen mbi një mijë gjoba për kundërvajtësit e trafikut.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400