Aksident i rëndë në Klinë, rrokulliset një veturë

20:55 / E enjte, 14 Qershor 2018

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 19:00, në magjistralen Prishtinë-Pejë, konkretisht në fshatin Gjurgjovik të Klinës.

Kushtet atmosferike kanë bërë që të vështirësohet qarkullimi i veturave.

Në pamjet nga vendi i ngjarjes shihet një veturë që është rrokullisur.

Sipas fotografive, gjithashtu shihen persona të shtrirë në tokë.

Express ka tentuar të kontaktojë me Policinë e Kosovës, por ajo nuk ishte e qasshme.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400