Aksident i rëndë në qendër të Prishtinës, rrezikohet jeta e dhjetëra kalimtarëve

10:00 / E enjte, 17 Maj 2018

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 09:30 minuta në rrugën “Rexhep Luci” në Prishtinë.

Dy vetura me targa lokale janë ndeshur mes vete duke lënë persona të lënduar përbrenda veturave.

Rreziku për kalimtarët ishte i madh pasi siç shihet në fotot e siguruara nga Indeksonline, dëmet materiale ishin të konsiderueshme.

Policia e Kosovës ka dalë në vendin e ngjarjes dhe është duke u marrë me shikimin e aksidentit.

 

 

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400