Aksident i rëndë me shtatë të lënduar në Trudë (Foto)

19:37 / E martë, 17 Prill 2018

Një aksident komunikacioni ka ndodhur sot në hyrje të autostradës “Ibrahim Rugova”, përkatësisht në fshatin Trudë të Prishtinës,

Indeksonline ka provuar të marr informacione nga Policia e Kosovës, por një gjë nuk ishte e arritshme.

Sipas një lexuesi të Indeksonline, nga aksidenti kanë mbetur të lënduar shtatë persona.

Në aksident janë përfshirë dy vetura, një Sharan  dhe një Mercedes.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400