Aksident i rëndë trafiku në magjistralen Prishtinë- Gjilan

09:16 / E martë, 17 Prill 2018

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në mëngjes në rrugën magjistrale Prishtinë-Gjilan.

 Aksidenti ka ndodhur në afërsi të Liqenit të Badovcit.

Sipas fotografive, shihet një veturë tip “Audi” e dëmtuar në këtë aksident.
Vetura është me tabela regjistrimi të Kosovës.

Nuk dihet nëse ka të lënduar në këtë aksident.
Në vendin e ngjarjes është parë të ketë dalë Policia e Kosovës.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400