Aksident i rëndë trafiku në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë (Foto)

08:37 / E diell, 14 Janar 2018

 

Pak pas mesnatës në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë ka ndodhur aksident i rënd komunikacioni.

Aksidenti ka ndodhur në të ashtuquajturin rrethrrotullim i madh afër ETC-së ku një veturë e tipit Mercedes 190 është rrokullisur, raporton lajmi.net.

Nuk dihet për pasoja në njerëz, por vetëm dëme materiale. Në vendin e ngjarjes kanë dalë policia, ndërsa për pak kohë kjo rrugë është bllokuar. Në këtë rrethrrotullim në vazhdimësi ndodhin aksidente për shkak të mungesës së sinjalistikës rrugore dhe mungesës së ndriçimit. /Lajmi.net/

26855922_10159841003290301_1635238995_n 26940666_10159841003445301_725933491_n 26794265_10159841003470301_1424176491_n

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400