Aksident te Liqeni i Badovcit, krijohen kolona të gjata (Video/Foto)

20:02 / E martë, 17 Prill 2018

Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën Prishtinë-Gjilan, tek Liqeni i Badovcit.

Dy vetura janë përplasur mes veti ndërkohë ende nuk ka informacione për lëndime apo viktima.

Siç shihet në fotot e dërguara nga lexues të Indeksonline dëmet materiale janë të konsiderueshme.

Në vendin e aksidentit është paraqitur policia rrugore e cila është duke u marrë me rastin.

Ndërkohë kolona e veturave është bërë e gjatë deri në largimin e veturave nga vendi i aksidentit.

 

TE

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400