Aksident i tetëfishtë në autostradën Tiranë-Durrës

20:30 / E premte, 06 Janar 2017

 

Një aksident me 8 mjete ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Tiranë Durrës, pranë Shën Vlashit.

 

Burimet nga Policia thonë se shkak i aksidentit ka qenë ngrica në rrugë. Policia thotë se nuk ka të lënduar nga aksidenti. Ajo po punon për zhbllokimin e rrugës.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400