Aksident me vdekje, humb jetën 51-vjeçarja

23:02 / E martë, 22 Maj 2018

Një grua 51-vjeçare ka humbur jetën në një aksident rrugor në Fier.

 Raportohet se shtetasja L.K. ka qenë duke kaluar rrugën kur është përplasur nga një makinë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400