Ali Ahmeti vjen nga Maqedonia, viziton babanë e kryeministrit në spital

17:26 / E mërkure, 13 Qershor 2018

 

Babai i kryeministrit Ramush Haradinaj, Hilmiu ka disa ditë që është shtrirë në një spital në kryeqytet, pas problemeve që pati me zemër.

Ai nga QKUK-ja u transferua në një spital privat në dalje të Prishtinës,
Për ta vizituar Hilmiun, sot në Kosovë ka qëndruar lideri i shqiptarëve të Maqedonisë, Ali Ahmeti.

Këtë e ka bërë të ditur në një postim në Facebook, Lahi Brahimaj i AAK-së, duke treguar se pastaj kanë pirë kafe me Ahmetin, Daut Haradinaj dhe anëtarë të tjerë të partisë.

“Nga një kafe me mikun tim Ali Ahmeti i cili na nderoj me viziten qe i bëri Hilmi Haradinaj në QKUK”, ka shkruar Brahimaj.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400