Arben Gjuka: Punësimi në KEK i koordinuar me komunën e Obiliqit

23:52 / E hëne, 22 Janar 2018

Drejtori i KEK-ut, Arben Gjuka në emisionin ‘Fakt Plus’  ka deklaruar që procesi i shpronësimit në Hade dhe Shipitullë tashmë po rezulton me një epilog të mirë.

Gjuka shtoi që zotimi i qeverisë që nga çdo familje të ketë një të punësuar në koorporatë do realizohet në bashkëpunim me komunën e Obiliqit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400