Arrest me burg për 3 të rinjtë që tentuan të përdhunojnë 13-vjeçaren

15:53 / E enjte, 17 Maj 2018

Gjykata ka lënë në burg tre të rinjtë, të cilët rrëmbyen dhe tentuan të përdhunojnë një 13-vjeçare në Fier.

 Tre djemtë për të cilët u dha masa e sigurisë arrest me burg janë: Redion Tereziu, 22 vjeç, Jorges Dosti 24 vjeç dhe Marjus Calameni 24 vjeç.

Ka qenë i ëma, ajo që ka shpëtuar vajzën ndërsa më vonë kanë ndërhyrë edhe forcat e policisë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400