Arrestohet i dyshuari për trafikim me qenie njerëzore

12:42 / E mërkure, 11 Janar 2017

 

Policia e Kosovës ka arrestuar një person të dyshuar për trafikim me qenie njerëzore.

Ai është dërguar në stacionin policor në Pejë për një rast të rigjykimit.

Sipas Policisë, i dyshuari është arrestuar në Prishtinë e më pas është dërguar në burgun e Dubravës.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400