Arrestohet malishevasi, e rrahu gruan

16:21 / E mërkure, 11 Janar 2017

 

Policia ka arrestuar një qytetar nga Malisheva, i cili e kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

Sipas raportit të përditshëm policor, rasti ka ndodhur dje rreth orës 15:15. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta është dërguar për tretman mjekësor në QKUK, në Prishtinë.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. Këtë rast, Policia po e trajton si “dhunë familjare”.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400