AUVK, 1.3 milionë euro për trajtim të qenve endacak (VIDEO)

20:42 / E shtunë, 13 Janar 2018

 

Qeveria e Kosovës ka ndarë 1.3 milionë euro për trajtimin e qenve endacak.

Qentë do ta trajtohen nga Agjencia e Ushqimit dhe Veterinarisë.

Detajet i mësoni në kronikën e Mejrem Gashit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400