Babë e bir therin me thikë 26 vjeçarin në Tiranë

08:23 / E premte, 18 Maj 2018

Tre persona janë përfshirë në një zënkë në një lulishte në zonën e “Komunës së Parisit” në Tiranë.

 Policia njofton se pak pas orës 21:00, një 26-vjeçar ka mbetur i plagosur me mjet prerës, i dyshuar thikë në pjesën e barkut.

Uniformat blu deklarojnë se i riu me inicialet D.L. është goditur nga shtetasit me inicialet E.M., atë e bir.

Të dy këta shtetas janë arrestuar nga policia, ndërkohë që i plagosuri është shoqëruar në spital ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400