Bekim Jashari ka një mesazh për 10 vjetorin e Pavarësisë

21:29 / E mërkure, 14 Shkurt 2018

 

 

Kryetari i komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, nëpërmjet një postimi në Facebook, ka shpërndarë një urim, me rastin e 10 vjetorit të Shpalljes së Pavarësisë së Kosovës.

Jashari thënë se  kjo ditë ia bën zemrën të rrahë me krenari.

“Kjo ditë e bën zemrën time të rrahë me krenari. Le të jetë lavdia e brezave, udhërrëfyes i sukseseve dhe lumturisë, Bekim Jashari!”, ka shkruar ai.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400