Bie në lumë me makinë me shokun e vet brenda, policia i vë prangat 31-vjeçarit

11:46 / E mërkure, 14 Shkurt 2018

Një shofer nga Gostima e Cerrikut, Panajot Beqiri, nuk ka arritur t’i gëzohet fatit që shpëtoi pa u mbytur bashkë me shokun e tij kur ra me gjithë makinë në ujën, pasi Policia i e Elbasanit.

Beqiri, 31 vjeçr, u arrestua për shkelje të rregullave të qarkullimit rrugor.

Policia tha se “arrestimi i tij, u bë pasi në rrugën automobilistike tek ura e zallit  të fshatit Gostimë, duke drejtuar një “Fiat” ka humbur kontrollin e drejtimit të mjetit,  ka dalë nga rruga  duke rënë në lumë. Si pasojë, është dëmtuar vetë por edhe pasagjeri Xh.B., 23 vjeç, bashkëfshatar i tij, që u dërgua në spitalin e Traumës në Tiranë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400