Bitcoin drejt kolapsit, thotë Begjet Pacolli

14:59 / E premte, 15 Dhjetor 2017

 

Behgjet Pacolli pasi ka promovuar librin e tij ’15 parimet e suksesit sipas Behgjet Pacollit” në ambientin e kolegjit AAB, ai ka folur para studentëve, ndër të tjera edhe për monedhën virtuale Bitcoin.
Pacolli ka këshilluar që të mos merren me Bitcoin, pasi që sipas tij, me anë të monedhës virtuale nuk zgjasin suksesshëm.

“Mos lakmoni në Bitcoin, është valutë virtuale që funksionon në ujëdhesa por në momentin që dalin nga ai lloj sistemi, piramida fillon të bie”, ka thënë Pacolli.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400