Gani Koci: Ku është diplomacia kosovare dhe Qeveria e Kosovës?

22:41 / E mërkure, 04 Janar 2017

 

Një reagim i fuqishëm ka ardhur në orët e mbrëmjet nga zëvëndësministri Gani Koci i PDK-së për arrestimin e liderit të AAK-së, Ramush Haradinaj.

“Ndalimi i Ramush Haradinajt nga autoritet Franceze, tregon pafuqinë e Kosovës, si “shtet” i “përkrahur” nga Amerika dhe Bashkimi Evropian!”, ka shktuar Koci në llogarinë e tij në facebook.

Sipas tij, ku është diplomacia kosovare, dhe Qeveria e Kosovës! Ku është përkrahja e Amerikës dhe Evropës?

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400