Braktis foshnjën, arrestohet prishtinasja

12:28 / E enjte, 14 Qershor 2018

Policia e Kosovës njofton se është arrestuar një grua pasi e njëjta dyshohet se e ka braktisur fëmijën.

“Është arrestuar e dyshuara femër K/Rome, për të cilën ekziston dyshimi i bazuar se ka braktisur fëmijën e saj një vjeç”, sqaron Policia.

Me vendim të prokurorit, e dyshuara pas intervistimit lirohet në procedurë të rregullt.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400