Brenda 1 ore merret vendimi për Haradinajn

11:59 / E enjte, 12 Janar 2017

 

Për një orë merret vendimi nga Gjykata në Colmar në lidhje me rastin e ndalimit të Ramush Haradinajt me fletëarrest të lëshuar nga Serbia.

Ndryshe lideri i AAK-së njëherësh ish-kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj fjalimin e tij në Gjykatën në Colmar është duke e mbajtur në gjuhën franceze.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400