Çerdhet që nuk po funksionalizohen (VIDEO)

18:40 / E shtunë, 13 Janar 2018

 

Hapja e disa çerdheve me bazë  në komunitetet u premtua disa herë nga kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti, por ato nuk janë funksionalizuar.

Se ku janë ato çerdhe dhe pse po vonon hapja e tyre, mund ta mësoni nga kronika e Halil Berishës.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400