Dalin rezultatet e Lotarisë Amerikane, adresa ku mund ta dini nëse jeni përzgjedhur

14:24 / E enjte, 17 Maj 2018

Të gjithë ju që keni aplikuar për Lotarinë Amerikane tashmë mund ta dini se a jeni prërzgjedhur apo jo.

 Për të parë nëse keni dalë fitues, duhet të klikoni të linku më poshtë.

https://dvlottery.state.gov/

Megjithatë, duke pasur parasysh numrin e lartë të aplikimeve, adresa në shumë raste është bllokuar.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400