Daut Haradinaj i harron fyerjet, ia uron Donika Kadajt kthimin në AAK

18:02 / E mërkure, 14 Mars 2018

 

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e AAK-së, Daut Haradinaj, ka marrë fjalën jashtë rendit në seancën parlamentare për ta uruar Donika Kadaj-Bujupin për kthimin në partinë që drejtohet nga vëllai i tij, Ramush Haradinaj.
“Veç deshta me uru Donikën për kthimin në AAK”, tha Daut Haradinaj gjatë seancës ku po diskutohet për 100 ditëshin e Qeverisë Haradinaj.

Kthimin e Donika Kadaj-Bujupit në AAK e ka përshëndetur edhe deputeti i Nismës Socialdemokrate, Milaim Zeka.

Donika Kadaj- Bujupi ka zyrtarizuar sot kthimin në AAK pas një takimi me kryeministrin dhe kreun e kësaj partie, Ramush Haradinaj.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400