Dega e Nismës në Pejë vizituan qendrën për dhurimin e gjakut

23:20 / E premte, 12 Janar 2018

 

Sot Kryetari, Kryesia dhe Rinia e Degës së Nismës në Pejë në mënyrë të organizuar vizituan qendren për dhurimin e gjakut në Pejë me moton: “Gjithmonë në mbështetje të qytetarit”.

Këtë e bënë të ditur përmes një postimi në Facebook.

 

Ja postimi i plotë

 

Sot Kryetari, Kryesia dhe Rinia e Degës së Nismës në Pejë në mënyrë të organizuar vizituan qendren për dhurimin e gjakut në Pejë me moton: “Gjithmonë në mbështetje të qytetarit”.
Programi ynë social-demokrat dëshmon që ne gjithmonë do të jemi përkrah nevojave dhe problemeve të qytetarëve.

Nisma Dega në Pejë do të vazhdoj me aktivitete ditëve në vijim.

Image may contain: 2 people, people smiling, people sitting

Image may contain: 10 people, people smiling, people standing

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400