Degradon hoxha: Mos i leni me shku në deti gratë dhe vajzat tuaja, nëse është nevoja rrihni edhe me bisht të sakicës

08:12 / E enjte, 14 Qershor 2018

Ai u ka bërë thirrje burrave që t’i ndalin gratë dhe vajzat e tyre që të mos shkojnë në deti

Kjo deklaratë e tij ka filluar të shpërndahet me të madhe në rrjetet sociale.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400