Deputeti i LDK-së, AAK-së: Ju rrezikonit shëndetin e Mustafës, ne rrezikojmë karrierën e Haradinajt

22:42 / E martë, 23 Janar 2018

Deputeti i LDK-së, Haxhi Avdyli, ka thënë se ka pasur një dialog me një prej deputetëve të AAK-së, të cilit nuk ia ka përmendur emrin, në korridoret e Kuvendit.

“Një politikan i lartë i AAK-së në korridoret e Kuvendit mu drejtua me një dozë humori: shumë po na sulmoni Ramushin bre?”.

“UNË: Derisa sulmi i juaj para një viti ndaj Kryeministrit Mustafa , ia rrezikonte edhe jetën , sulmi ynë ia rrezikon vetëm karrierën e tij”.

“Dhe sulmuesi më i madh i Kryemininistrit të tanishëm mbetet vetë Ramushi dhe veprimet e tij”, ka shkruar Avdyli në Facebook.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400