Deputeti i LDK-së, Rekaliu jep dorëheqje nga kjo pozitë!

15:32 / E shtunë, 11 Gusht 2018

Deputeti i Kuvendit të Republikës së Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Fidan Rekaliu ka dhënë dorëheqje nga pozita e Kryetarit të Forumit Rinor të qytetit të Podujevës.

Dorëheqja e tij nga posti në fjalë besohet të ketë qenë për arsye personale, megjithatë ende nuk është bërë e ditur një gjë e tillë.

Ndryshe, deputeti i LDK-së në zgjedhjet e fundit kishte arritur që të sigurojë 9 mijë e 85 vota.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400