Deputeti i PSD-së shkon me dorë të thyer në Kuvend

12:02 / E enjte, 17 Maj 2018

Deputeti i Partisë Socialdemokrate, Faton Topalli, po del të jetë i interesuar për zhvillimet në Kuvend. Ai në seancën e sotme është parë më ndryshe se herave të kaluara.

Në fjalimin që mbajti në foltore, Topalli u shfaq me dorën e thyer, të cilët e kishte të mbështjellë.

Derisa krahun e majtë nuk mundi ta lëvizte, ai detyrohej t’i ndërronte fletët e fjalimit me një dorë.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400