Digjet vetura X6 në Duhël të Suharekës

10:16 / E enjte, 14 Qershor 2018

Një veturë është përfshirë nga zjarri derisa qarkullonte në Duhël të Suharekës.

Sipas lexuesve të Indeksonline, vetura është e tipit X6, derisa arsyeja nuk dihet akoma.

Në vendin e ngjarjes kanë dal ekipet policore për të hetuar rastin.

Më poshtë pamje të veturës së djegur.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400