Dy aksidente në rrugën Prishtinë-Pejë

21:08 / E enjte, 14 Qershor 2018

Së paku dy aksidente komunikacioni kanë ndodhur brenda dy orëve të fundit në rrugën magjistrale Prishtinë-Pejë.

Mësohet se në këtë aksident janë të përfshira dy automjete. Aksidenti raportohet të ketë ndodhur afër fshatit Gllarevë të Klinës.

Nuk dihet nëse ka të lënduar apo viktima në këtë aksident.

Policia nuk është parë në vendin e ngjarjes. Kjo është fotografia nga ky aksident.

Ndërsa, një aksident tjetër ka ndodhur po ashtu në rrugën Prishtinë-Pejë, saktësisht në fshatin Gllarevë.

Sipas qytetarit,  aksidenti ka ndodhur para rreth dy orësh.

Në vendin e ngjarjes, siç edhe tregojnë fotot, kanë dalë njësitë e Policisë.

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/lajme/dy-aksidente-ne-rrugen-prishtine-peje-548154/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400