E gjithë java me minus, ky është parashikimi i motit

08:26 / E mërkure, 24 Janar 2018

 

Kosovën e ka përshkuar një ulje e temperaturave që po karakterizohen me ngrica dhe vranësira gjatë gjithë ditës.
Temperaturat e ditësh së sotme nuk do të lëvizin nga ato të djeshmet, e që do të shënojnë-7 minimalja e deri në +2 maksimalja

Sipas meteorologëve, gjatë ditës do të ketë intervale me diell të cilat do të theksohen në mesin e ditës.

Moti i ngjajshëm do të mbajë edhe nesër ku temperaturat do të variojnë nga -7 në +3 gradë celsiues. Gjatë fundjavës pritet një rritje e ndjeshme e temperaturave.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400