E turpshme. Ja si u dëmtuan emrat e rrugëve në fshatrat e Lipjanit (Foto)

18:14 / E martë, 17 Prill 2018

Tabelat të cilat kanë shërbyer për tu drejtuar nëpër rrugë të caktuara në fshatrat e Lipjanit, janë dëmtuar nga qytetarë të panjohur.

Këto tabela që përmbajnë emërtime të rrugëve gjenden pikërisht në udhëkryqin Baicë-Shalë, e të cilat tashmë disa prej tyre janë hequr.

Në këto fotografi që një qytetar i ka postuar, tabelat janë hedhur në tokë.

Këto tabela janë investime të komunave në mënyrë që qytetarët të orientohen drejt nëpër rrugë të fshatrave.

TEM

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400