Egzon Gjuka, është në gjendje kritike, atij i duhen 30 mijë euro për t’u mjekuar

08:19 / E mërkure, 15 Nëntor 2017

 

Njëri nga të lënduarit e aksidentit të komunikacionit që ka ndodhur të shtunën mbrëma në Pejë, është edhe 25 vjeçari nga ky qytet, Egzon Gjuka, i cili ka pësuar frakturë në qafë.

Ai është në gjendje kritike, ku ka dëmtuar rëndë unazat e qafës (“Frakturë Cervikale”), dhe i duhet ndërhyrje e menjëhershme kirurgjike, që kushton 30 mijë euro.

Këtë shumë familja e tij nuk mund të përballojë dhe kërkon ndihmë nga njerëzit e vullnetit të mirë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400