EKSKLUZIVE: Të pakënaqurit e Vetëvendosjes regjistrohen si Grup Parlamentar (Dokument)

16:05 / E mërkure, 14 Mars 2018

Burime te Indeksonline brenda grupit të deputetëve të dorëhequr nga Vetëvendosje kanë dorëzuar sot edhe zyrtarisht kërkesën për formimin e Grupit të tyre parlamentar.

Tani pritet që Kryesia e Kuvendit edhe formalisht ta miratojë në mbledhjen e radhës formimin e Grupit të Ri Parlamentar.Janë 12 deputetë nënshkrues që formojnë grupin e ri parlamentar.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400