Elbasan, varën fëmijën në pemë, babai në polici: Kjo është e vërteta

10:18 / E mërkure, 14 Shkurt 2018

24

Policia e Elbasanit ka reaguar ditën e sotme lidhur me një foto të publikuar ne media, ku duket një fëmijë i varur në pemë.

Blutë e Elbasanit bëjnë me dije se janë shoqëruan 3 persona nga fshati Zdrajsh, Librazhd, mes tyre edhe babai i djalit 6-vjeçar.

Në deklarime në polici, babai i fëmijës ka pohuar se djali nuk është dhunuar, por këtë veprim vëllai i tij e ka bërë para dy vjetësh në formë shakaje. Po ashtu, ai ka shtuar se i pranishëm ka qenë dhe ai vetë.

Lidhur me këtë rast hetimet vazhdojnë në bashkëpunim me Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Elbasan. Policia sekuestroi një aparat celular në cilësinë e provës.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400