Emocionuese: Halil Kastrati kthen shikimin gruas pas 44viteve! (Video)

22:03 / E hëne, 16 Korrik 2018

Halil Kastrati, përfaqësues i shoqatës humanitare “Jetimat e Ballkanit” në sajë të veprave të tij bamirëse, kësaj rradhe ai ka ndihmuar në kthimin e shikimit të zonjës Hafize pas 44 viteve,  transmeton Botapress.info

 

Kastrati në emisionin “Kojshia Show” tregon në mënyrë lineare fillet e kësaj historie, ku në studio më pas suprizohet me prezencën gruas që i ndihmoi dhe familjen e saj.

 

 

 

 

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400