Era Istrefi dekorohet sot nga Presidenti Thaçi

11:30 / E premte, 20 Korrik 2018
Era Istrefi javën e kaluar mahniti të gjithë me performancën e saj në Rusi.

Ajo bëri mbylljen e Kampionatit “Russia 2018” me këngën zyrtare të Botërorit “Live it up”, në duet me Will Smith dhe Nicky Jam.

Gjatë gjithë Botërorit vëmendje të madhe mori këngëtarja Istrefi me këngën, që tashmë numëron 106 milionë klikime në kanalin, Youtube.

E për këtë sukses të jashtëzakonshëm të Erës, Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi do ta dekorojë sot atë me Medaljen Presidenciale Jubilare të Dhjetëvjetorit të Pavarësisë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400