Erion Veliaj sulmohet me vezë

12:08 / E enjte, 14 Qershor 2018

Kryetari i Tiranës, Erion Veliaj është sulmuar sot me vezë, nga një qytetar.

Lajmi është publikuar në facebook, nga ish-kryeministri Sali Berisha. Ai ka thënë se ky sulm vije pas vendimit për prishjen e Teatrit Kombëtar.
https://www.facebook.com/SaliBerisha/videos/1024015707759336/

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400