Fëmijët e 5 njerëzve më famëkeq që njeh historia

09:52 / E enjte, 24 Maj 2018

Jo rrallëherë për të veprat e prindërve e paguajnë fëmijët  e tyre.

Sado i keq të ketë qenë një prind, dhe sado keq t’u ketë bërë të tjerëve, më së shumti nga krimet e tij ndikohen familja.

Kjo, pasi duhet të jetojnë tërë jetën nën hijen të bëmave të këqija që nuk i kanë bërë vetë, por që në një mënyrë janë pjesë e tyre.

Më poshtë ju njohim me këta fëmijë të 5 njerëve më të këqij që njeh historia:

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/lajme/femijet-e-5-njerezve-me-famekeq-qe-njeh-historia-540100/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400