Fillon seanca e jashtëzakonshme për Ramush Haradinaj

11:23 / E martë, 10 Janar 2017

 

Ka filluar seanca e jashtwzakonshme e thirrur nga Kryesia e Kuvendit  për të diskutuar rreth ndalimit të liderit të AAK-së, Ramush Haradinaj, po merr pjesë edhe kryeministri i vendit Isa Mustafa me një pjesë të kabinetit qeverisës,shkruan InfoPress.

 

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400